Příběh Royal Dog Cider

ROYAL DOG CIDER – S královskou porcí moravských jablek Slunce a úrodná půda v moravských jabloňových sadech dávají našim jablkům tu správnou vůni i chuť. Jednou medově sladkou, jindy svěže kyselou nebo příjemně nahořklou. Když tyto odrůdy jablek smícháme ve správném poměru, zrodí se dokonalý cider. Šťavnatý, správně vyvážený, jemně kořenitý a hlavně osvěžující.

ROYAL DOG CIDER je přírodní, neobsahuje žádná umělá barviva, sladidla ani lepek. Jeho lahodnou chuť oceníte nejen při nevšedních příležitostech, ale i jako příjemnou alternativu k bílému vínu.

Na precizní výrobu jsem pes

Protože není jablko, jako jablko, vybíráme pro ROYAL DOG CIDER jen speciálně šlechtěné jablečné odrůdy. Ty poté namícháme tak, abychom dosáhli vyvážené, příjemně svěží sladko-kyselé chuti a vůně čerstvě natrhaných šťavnatých jablek. Jablka omyjeme, rozdrtíme a vylisujeme z nich čistě přírodní šťávu. Nepřidáváme do ní už nic navíc. Díky řízenému kvašení se cukr z přírodní šťávy přemění na alkohol. ROYAL DOG CIDER obsahuje 4,5 % alkoholu a nejlépe chutná ledově vychlazený

Původ: Česko

Web: www.royaldogcider.cz

facebook.com/RoyalDogCider

instagram.com/RoyalDogCider

%d blogerům se to líbí: